Nowe trendy w aranżacji toalet cz.1 – kolorowe deski WC

Kompaktowe i zabudowane muszle WC to nie wszystko. Misterne kształty, wykwintne tworzywa to także nie koniec. Dziś prawdziwym szałem są kolorowe deski sedesowe. Można wybierać pomiędzy wzorami imitującymi elementy natury, wiele jest też ornamentów, a także rysunków animowanych i edukacyjnych. Funkcje deski nie ograniczają się do wygody i higieny użytkowania, stają się także ozdobą „tronu godną króla”.

fot. domtrendy.pl

 

Każdy wie, że są miejsca „gdzie król chodzi piechotą”. Więc powinniśmy zadbać o to, by czuć się w każdym pomieszczeniu jak władcy. Na etapie aranżacji wnętrza toalety warto pamiętać o tym, że dziś nie są to już skrywane wychodki, a królestwa prywatności.

Montując sedes mało kto zastanawia się nad dekoracją tej przestrzeni. Wychodzimy z założenia, że jest to ostatnia rzecz w całym domu, która może podlegać dodatkowemu upiększaniu. Nic bardziej mylnego. Coraz bardziej popularne stają się kolorowe deski sedesowe. Można wybrać zarówno takie, gdzie w ich fakturze zatopione są elementy natury jak kamienie, liście czy muszelki, jak i te, które są misternie malowane i zdobione ciekawymi motywami graficznymi.

Wybór jest naprawdę spory. Dla maluchów mamy szeroką ofertę desek zdobionych w postaci występujące w popularnych kreskówkach. Dla nieco starszych użytkowników można znaleźć deski z elementami edukacyjnymi. Natomiast dla osób o romantycznym usposobieniu jest szeroki wybór krajobrazów gorących zakątków świata.

Takie dodatki to nie tylko ciekawa dekoracja ale także sposób na wyróżnienie swojej toalety spośród standardowych aranżacji. Nawet korzystając z gotowego projektu katalogowego możemy w łatwy i tani sposób dodać znaczący akcent w tej intymnej przestrzeni.