Kolorowe pudła kartonowe – wygodne miejsce na drobiazgi

Istnieje wiele sposobów na to, gdzie zorganizować miejsce dla bibelotów, fotografii czy innych drobiazgów. W ostatnim czasie modne stały się wielobarwne i różnokształtne pudełka kartonowe. Ocenimy, które sklepy proponują nam najciekawsze rozwiązania.

fot. alejka.pl

 

Ikea kwiatami stoi

W ofercie sieci sklepów Ikea mamy szeroki wybór kartonowych pudełek o delikatnych lecz ciekawych wzorach. Wiele z nich to połączenia żywych barw z bielą i pastelami. Najczęściej żywe kolory wykorzystane są do całości formy kartonowej, natomiast nakrywka ma kwiatowy wzór, umieszczony na białym lub kremowym tle. Ten typ kartonów doskonale nadaje się do salonu utrzymanego w subtelnej kolorystyce. Z powodzeniem staną się estetycznym i funkcjonalnym dodatkiem podkreślającym świeży nastrój wnętrza.

 

Castorama – bezpiecznie dla maluchów

Od kilku lat w ofercie sklepów Castorama dostępne są kolorowe pudełka, opatrzone wzorem sympatycznych zwierzątek. Tak więc wszystkie doskonale nadadzą się do funkcjonalnego, a przede wszystkim bezpiecznego wyposażenia wnętrza dla malucha. Pudełka są barwione ekologiczną farbą, tak więc nawet jeśli pociecha zechce posmakować kolorowe ścianki – z pewnością nie zrobi sobie żadnej krzywdy.

Leroy Merlin – celebryci w Twojej sypialni

Zastanawiasz się, gdzie można kupić dodatki z wizerunkiem np. Bridget Bardot. Idzi do Leroy Merlin! W ofercie mają wiele kształtów i wielkości pudełek z wizerunkami celebrytów. Nie znajdziemy jednak kolorowych wersji. Wszystkie są utrzymane w sepii i monochromii. Tak więc, jeśli w Twojej sypialni dominuje biel lub delikatne brązy, a dodatkami są czarne elementy i wyposażenie – pudełka ze wizerunkiem gwiazd pop-kultury doskonale podkreślą niezwykły charakter wnętrza.