Pokój młodzieżowy

Pokój dziecięcyTyle ile pokoi dziecięcych, tyle może być pomysłów na ich aranżację. Jednak powstaje pytanie jak zaprojektować pokój dla dziecka tak, aby był on przede wszystkim funkcjonalny, zarazem oryginalny, a jednocześnie nie wymagał rearanżacji przez dłuższy czas?

Dekoracja okienZastanawiasz się jak szybko zmienić charakter wnętrza? Znudził Ci się już dotychczasowy styl aranżacji wnętrz, chcesz dodać pokojom charakteru? A może po prostu masz ochotę na szybką zmianę, która poprawi Ci humor? Jeśli Twoje mieszkanie nie jest powierzchnią zbyt prostą pod metamorfozy – nie martw się! Wystarczy wymienić kilka dodatków i spróbować udekorować inaczej okno i parapet. Nie znasz się na dekoracjach okiennych? Nic nie szkodzi. W tym artykule podpowiemy, jak wykonać szybką i niedrogą metamorfozę wnętrza, zajmując się tylko oknami. Do dzieła!

Pokój dla synaWyposażenie pokoju dla dorastającego syna możne przynieść wiele problemów. Często prócz zmiany łóżka na większe i wygodniejsze trzeba zmienić szafę na pojemniejszą, aż wreszcie dostosować aranżację wnętrza do zainteresowań i trybu życia dziecka. Coraz częściej zdarza się, że młodzi ludzie rezygnują z tradycyjnego biurka na rzecz mobilnych pulpitów, dzięki którym można pracować, siedząc wygodnie na łóżku. Aby dokonać całkowitej metamorfozy pokoju z dziecięcego stylu na młodzieżowy wcale nie trzeba wiele siły oraz funduszy. Sprawdźmy jak wykorzystać meble „unisex”, aby stworzyć wygodny projekt pokoju dla syna.

KOMIW sklepie internetowym sandow.pl od niedawna dostępna jest nowa seria mebli młodzieżowych nazwana KOMI. Meble wykonane w nowoczesnej stylistyce oraz zróżnicowanej kolorystyce. Jeśli planujesz wyposażyć pokój swojego dorastającego dziecka warto zapoznać się z tą modułową serią.

Pokój dla nastolatkiZaprojektowanie pokoju dla dziewczyny, która nie jest już dzieckiem i jeszcze nie kobietą, może być bardzo problematyczne. Na rynku istnieje wiele gotowych rozwiązań, które mogą zadowolić wielu konsumentów i równie szybko się po prostu znudzić. Oczywiście, każda młoda osoba chce mieć coś własnego, indywidualnego, co będzie odpowiadało jej ciągle zmieniającemu się gustowi. Dlatego powinniśmy zastosować wyposażenie, które będzie mobilne i komfortowe.

Welurowe kanapyWelurowe zestawy mebli stają się coraz bardziej popularne. Wszystko za sprawą niezwykłej miękkości wykorzystanego materiału. Wszystkie meble są ciepłe i miłe w dotyku. Dodatkowo jeszcze producenci proponują szeroką paletę barw, które można użyć do poszycia kanap. Tego typu meble wypoczynkowe kupowane są dziś już nie tylko do salonów, ale też do pokojów dziecinnych, młodzieżowych, a także i do sypialń. Jednak jak wszystkie mają swoje plusy i minusy. Prześledźmy, czy naprawdę warto podążać za trendami.

Pufy wypełnione granulatem – zdrowy wypoczynek dla każdegoTradycyjne, twarde pufy odchodzą do lamusa. Obecnie najmodniejszym dodatkiem do wyposażenia wnętrz są pufy wypełnione granulatem. To prawdziwa nowość na Polskim rynku. Pufy są nie tylko wygodne, ale też zawierają właściwości rehabilitacyjne. Mają niezliczoną ilość wzorów, a producenci prześcigają się w promocyjnych ofertach oraz pomocy w wykonaniu pufy własnego projektu. Kto powinien sprawić sobie taki mebel?

Dla fanów stylu aranżacji Retro – sklep meblowy Black Red White przygotował specjalną ofertę. W jej skład wchodzi 39 elementów meblowych, które można kupić oddzielnie. Z powodzeniem w tym stylu można urządzić całe mieszkanie. Bardzo ciekawie przedstawia się oferta mebli do pokoju młodzieżowego. Przyjrzyjmy się bliżej tej oryginalnej aranżacji.

 


fot. e-meble.biz.pl


 

Rodzice często szukają aranżacji wnętrza pokoju dla dziecka, które łatwo będzie można poddać metamorfozom, gdy pociecha podrośnie. Producentem mebli jest firma ATB zaproponował ciekawe rozwiązanie. Proste i skromne meble unisex. Idealne do każdego pokoju.

 

Najtrudniej jest wykonać zadowalającą aranżacje pokoju dla nastolatka. Trudno dojść do porozumienia młodą osobą, która z pokoju chce stworzyć nieraz zupełnie irracjonalne przestrzenie. Kreatywność nastolatków nie zna granic. Warto wykorzystać pomysłowość dzieci i wciągnąć je do wspólnego aranżowania pokoju. Trzeba jednak wyznaczyć zasady, których wszyscy muszą się trzymać.

fot. www.emebel.p

 

Subskrybuje zawartość